March 28, 2006

Should you stay or should you go?

Dagbladet kommer i dag med en rettelse etter at de i går meldte at svenskene er smartere enn oss. Foreløpig ser det ut til at det er uavgjort. En slik landskamp er det selvfølgelig viktig å vinne etter at svenskene tok flere OL-gull enn oss.

I følge professor Richard Lynn som står bak testingen har land som har mistet mange innbyggere til utvandring en ulempe IQ-messig i forhold til andre land, ettersom de som rømmer fra et land når situasjonen blir uholdbar er de smarteste og mest ressurssterke innbyggerne. Min konklusjon er at for å vinne over svenskene bør vi ta inn mange flere innvandrere. Hvis vi sammenholder dette med FrPs fremgang på meningsmålingene i det siste, så er det bare en løsning.

Vi snur det på hodet og sender ut de dummeste. Så med det samme vi er så godt i gang med testing på denne bloggen: Test din IQ og finn ut om vi andre helst ser at du flytter til Sverige. Resultatene kan postes her hos meg.

5 Responses to “Should you stay or should you go?”

  1. Rambukk var et øyeblikk fristet til å antyde at det skulle bli sånn ca. 30 % av befolkningen, men fant ut at det kanskje var en smule drøyt..

  2. Jeg tenkte også på tall i den størrelsesorden. Det ville garantert hevet snittet en del, og fått konskvenser for innvandringsvennligheten. Vinn-vinn med andre ord.

  3. Det var litt skummelt å ta den testen, men heldigvis får jeg bli i landet og slipper å stemme FRP ved neste valg! pjuuu

  4. Hurra! Jeg får også bli i landet :)

  5. start.no er så teite at de ikke godtar addressen min. Selv det amerikanske postverket greier iblant å levere post til den, så det er altså lavmål!

    Det spiller kanskje ingen rolle, for jeg har allerede tatt Mensa-testn, og er visst bevis på at det er de smarte som flytter ut. Når en tenker på hvor jeg flyttet til, så trengs det da jammen og!

Leave a Reply